Αρχική FASHION Double Boost & Zipper line by Modus Vivendi

Double Boost & Zipper line by Modus Vivendi

H Double Boost line αποτελείται από Classic Briefs, Jockstraps και Boxers.

H Zipper line αποτελείται απόBoxers, Briefs, Jockstraps, Tanga Briefs, Tanktop, T-shirts.

Και μην ξεχνάτε!! H Modus Vivendi δίνει την δυνατότητα στους αναγνώστες του gayhellas.gr να κερδίσουν έκπτωση 15% σε κάθε παραγγελία τους, χρησιμοποιώντας τον κωδικό GH15

-Advertising-

Photographer: Joan Crisol @joan_crisol Model: Guido Benitez @guidobenitez92, Angelito Kok @angelitokok, Milutin Djekovich, Jonathan Guijarro @jjonathanguijarro, Ricardo Paul @tpaul_12, Jos Davvo @josdavvo, David Castilla david_castilla, Adrian Panadero @adrian.panadero, Ale Rodriguez @alerguezx2, Oliver Lewis @oliverlewis7, Alejandro Fernandez @alejandroofer, Yesu Toro @yesutoro & Nestor B Canquiz @nestorbcanquiz_ Video: @aticonorteproducciones Location: Madrid, Spain

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here